Magdalena Hankus

 

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, psychoterapeuta,  socjoterapeuta.
Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia ze specjalnością kliniczno- sądową.
Jestem absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej i profilaktyki społecznej na Akademii Ignatianum w Krakowie. Posiadam Przygotowanie Pedagogiczne.
Ukończyłam socjoterapię i psychoterapię młodzieży w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Jestem psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Szkolenie posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Ukończyłam kurs Psychoterapia Praktyczna w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ.
Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej i psychologicznej zdobyłam między innymi:
– Staż w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych CMUJ w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
– Uczestnicząc w kursie „Psychoterapia Praktyczna” oraz w cyklu zajęć Grupy Balinta Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
– Psycholog w placówce opiekuńczo- wychowawczej
– Psycholog w Szkole Podstawowej
Na co dzień pracuje w Placówkach Oświatowych prowadząc praktykę psychologiczno – psychoterapeutyczną.
 
Pracuję z dziećmi, młodzieżą, ich rodzinami oraz z osobami dorosłymi.
 
Moją szczególną pasją jest praca z dziećmi, młodymi osobami, które na co dzień mają trudności w radzeniu sobie z emocjami, przeżywają lęk, zmagają się ze smutkiem, niską samooceną, z zaburzeniami zachowania, przeżywają trudne sytuacje życiowe. Bardzo ważnym obszarem mojej pracy jest wsparcie rodziców i opiekunów w zakresie umiejętności wychowawczych.
 
W pracy skupiam się przede wszystkim na podejściu psychodynamicznym, korzystając również z metod terapii poznawczo – behawioralnej i systemowej. Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów.
 
Zapraszam do kontraktu
 
Tel. 537- 094- 027